Briseles latviešu dejotāji

Blogi Post New Entry

Balliite 17.janvaarii!!!

Posted by [email protected] on January 26, 2015 at 12:20 AM

Čau čau!

Aicinu visus dejotājus ar mīļajiem iesākt 2015.gadu arī kopā ar savu Briseles latviešu dejotāju saimi! To mēs darīsim (kā norunāts) 17.janvārī!

Tātad vispirms - tā būs tematiskā ballīte!!!

TEMATS: esam tērpā, kurš visprecīzāk attēlo katra būtību! Lūk! un esiet gatavi par to pastāstīt!

PRIECIŅŠ: būtu ļoti forši sagaidīt kādu priekšnesumu - kaut mazītiņu. Neslēpiet sveci zem pūra, bet izrādiet savus talantus! Apvienojieties grupiņās vai solo... kā, piemēram, pagājušo gadu iesākām ar 2 lustīgiem gabaliem - no jaunajiem bija "Pamatinstinkts", no viedajām - "Dāmu pops"! Vienkārši - IZCILI! Tad nu sarosāmies - vēl apaļa nedēļa laika!

DĀVANIŅA: katram līdzi jāņem foršu dāvaniņu 10euro apmērā. Tai jābūt iesaiņotai (var maldinoši iesaiņot), lai interesantāk! Lozēsim un mainīsimies! Par bērniem - to sarunāsim mēģī.

GALDS: ņemam līdzi kārumus, gardumus, našķus un, protams, kaut ko skandināmu un malkojamu!

ATRAKCIJAS: būtu tik forši, ja katrs izdomātu un noorganizētu vismaz vienu atrakciju. No manas puses būs tradicionālās vērtības: "mēmais šovs" ar dejām un "nodziedi pantiņu!". Un ziniet, ka katra jaukā doma un darbiņš, kas veltīts kolektīva labā, ir ļoti nozīmīgs. :)

BALSOJUMS: līdz šī gada 15.janvārim plkst.24:00 katram ir jānobalso, kuram vai kurai piešķirama nominācija "Briseles latviešu dejotājs 2014"! Būs iespēja anonīmi nobalsot gan mēģos, gan varat man sūtīt ziņu - pievienošu to aptaujas rezultātiem.

PALDIES!  :) Tad jau gatavojamies! Un tiekamies! Vispirms mēģos un tad - 17.janvārī ballītē!!

Dagnija

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments

Jaunākie video

720 views - 0 comments
739 views - 0 comments
853 views - 0 comments